Loader
Učitavanje...
Slanje podataka u tijeku...

I tvoj korak može pomoći

07.02.2026
Informacije
Lista prijavljenih
Rezultati

Dragi Lions prijateljice i prijatelji,

Lions klubovi – Distrikta 126 Hrvatska organiziraju donacijsku akciju pod nazivom „I tvoj korak može pomoći“, a radi obilježavanja Međunarodnog dana djece oboljele od malignih bolesti 14. veljače 2026. a ako bi mogli pomoći djeci oboljeloj od malignih bolesti i članovima njihove obitelji.

Zamisli da svaki tvoj korak ima snagu promijeniti nečiji život.

U ovoj donacijskoj akciji hodamo, trčimo i krećemo se za djecu oboljelu od malignih bolesti – za njihovu borbu, nadu i budućnost.

Prijavom u aplikaciju stoperica.hr i uplatom donacije postaješ dio zajednice koja vjeruje da male geste stvaraju velike promjene. Svoje korake bilježiš u aplikaciji, a oni se pretvaraju u stvarnu pomoć onima kojima je najpotrebnija.

Ne moraš biti sportaš.
Ne moraš napraviti tisuće kilometara.
Dovoljno je napraviti prvi korak.

Donacija iznosi 10,00 eura (po izboru se može izvršiti i veća uplata). Uplatnice su generirane odmah nakon prijave Imena i Prezimena.

Donaciju možete izvršiti i na broj podračuna –
HR31 2340 0091 5110 93704 SAVEZ UD. LIONS K. HRV.

Prijave traju od 10. siječnja 2026. do 14. veljače 2026.

Brojanje i prijava koraka traje od 7. veljače 2026. do 14. veljače 2026.

Cjelokupni iznos, koji ostane nakon podmirenja troškova akcije, bit će doniran Hrvatskoj udruzi leukemija i limfomi, Trg hrvatskih velikana 2/II, Zagreb, OIB 51774844072.

Prijava rezultata se vrši online preko aplikacije Štoperica.hr u kartici trkača.

Paket uključuje:

  1. Digitalni startni broj kojeg je moguće isprintati.

  2. Digitalnu zahvalnicu po završetku utrke.

  3. Rangiranje akti

Nastupati mogu zdravi natjecatelji i svi hodaju, trče na osobnu odgovornost.

Prijavom na utrku natjecatelj se odriče mogućnosti prenošenja odgovornosti na organizatore akcije te potvrđuje svoje zdravstveno stanje i spremnosti da sudjeluje u istoj.

Na utrci smiju nastupiti maloljetne osobe uz suglasnost roditelja, a koju suglasnost roditelji daju i potvrđuju uplatom donacije na ime mlt. djeteta.

Prijavom na utrku natjecatelj je suglasan da organizator smije koristiti fotografije nastale za vrijeme, neposredno prije i poslije utrke za svoje interne potrebe i potrebe promocije događaja.

Natjecatelj je suglasan da organizator smije koristiti njegove osobne podatke za internu komunikaciju i u promocijske svrhe organizatora.

Jer i tvoj korak može pomoći.

Hvala ti što hodaš s nama.

 

GST TIM D-126
POVJERENSTVO D-126 ZA MALIGNE BOLESTI KOD DJECE